Четверо братів-новиків склали свої перші тимчасові обіти

19 серпня 2022 року Божого, на празник Преображення Господнього у Крехівській обителі отців василіан, четверо братів-новиків: Мартин Полінко, Лука Андрішак, Павло Кобринович та Петро Яремчук, прийшовши до святої спільноти, припали перед святим Жертовником, щоб скласти Господу Богу в Пресвятій Тройці єдиному, на руки Протоігумена високопреподобного отця Йоана Школика ЧСВВ, свої перші тимчасові обіти послуху, чистоти й убожества. Наші дорогі брати за словами апостола Петра в цей день «утвердили своє покликання і вибрання» та розпочали прямувати тою вузькою дорогою до Царства Небесного разом з Ісусом Христом.

Божественну Літургію очолив протоігумен о. Йоан Школик, з яким співслужили ігумен-маґістр о. Володимир Маланюк, ректор ВІФБС о. Пантелеймон Трофімов та о. Роман Якимець. Розділити радість Господнього Преображення, а також привітати наших братів, які прийняли спасенне ярмо та зійшли на черговий щабель до богопосвяти, приїхали батьки та близькі родичі.

Під час проповіді отець Йоан Школик розважав над подією Господнього Преображення, яка відбулася на горі Тавор, роздумуючи про крихкість людської природи та неготовність апостолів збагнути таїнство Христової Жертви у світлі історії спасіння. Сподобившись споглядання таворського світла, учні лише тоді в повноті змогли збагнули божественну природу Господа нашого Ісуса Христа та виявити повну готовність йти за Ним, несучи свій хрест. Такими словами преподобний отець заохочував усіх твердо триматися свого покликання та прямувати за Світлом, яким власне є Христос.

На завершення з подячним словом Всемогутньому Богові за дорогоцінний дар покликання, батькам за життя та виховання в дусі відповісти на це Боже покликання, отцю-маґістру за батьківське тепле серце, любов, доброту та лагідність звернувся брат Петро Яремчук.  

 Нашим дорогим братам щиро бажаємо Божої благодаті, ревності в молитві та праці, витриванні у монашому покликанні та терпеливості в навчанні, щоб отримавши запалену свічу, вони самі стали світичами Христового Євангелія та своїм богопосвяченим життям уприсутнювали вже тут на землі Царство Небесне. А ми у свою чергу возноситимемо молитви до Всемогутнього Бога та Пресвятої Богородиці, прославленої в Крехівській іконі за наших братів і за цілий світ. Амінь!

Повідомив: бр. Дмитро Голик

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *