Побачила світ нова книга ієромонаха Крехівського монастиря о. Івана Петришака, ЧСВВ: «Ось Мати Твоя».

Мабуть немає на світі такого народу, який би так любив Пречисту Діву Марію, який би з такою великою любов’ю горнувся до своєї Дорогої Неньки, як наш український народ. Ми прагнемо щораз глибше пізнавати життя Матері Божої, Її духовність, чесноти, адже Вона і наша небесна Матір. Ми розмовляємо з Нею через молитву, різні набоженства, посвячуємо Її заступництву наші родини.

Автор у цій книзі ділиться з нами своїми роздумами про життя Марії. Цінність його думок полягає в тому, що вони народжені його молитвою та богопосвяченим служінням в одному з найпрекрасніших Марійських місць України – Крехові, де прочани приходять до своєї Небесної Заступниці, яка присутня тут у своїй чудотворній іконі та вділяє кожному свої прещедрі ласки.

Три роки тому, у 2018, з благословення о. Івана Майковича, ігумена Крехівської обителі, були поставлені подячні книги на бічних престолах біля чудотворних ікон Божої Матері та св. Миколая, щоби зібрати свідчення людей у житті яких сталися зцілення чи інші особливі ласки. Каже Святе Писання: «Ніхто не засвічує світла, щоб його вкрити посудиною або поставити під ліжко, а навпаки, його ставлять на свічнику, щоб ті, що входять, бачили світло» (Лк. 8,16). Тож дію Святих ікон потрібно зауважувати, як спосіб Божого втручання у життя вірних. У книзі подані свідчення людей узяті із подячної книги. Загалом книга присвячена Богородичним святам. За сприянням нового ігумена о. Володимира Маланюка, ЧСВВ цього року започатковується святкування на честь чудотворної ікони Божої Матері.

Цього року виповнюється 30 років відколи чудотворна ікона повернулася до Крехівської обителі. Книга буде цікавою для шанувальників Пречистої Діви Марії.

Книгу можна придбати у релігійних крамницях.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *